Darmowa wysyłka powyżej 450zł

Marcoo chce, abyś był zadowolony ze swojego zamówienia . Pasjonuje nas nie tylko jazda na rowerze i projektowanie, ale także jakość produktu jest dla nas ważna. Bierzemy jednak pod uwagę, że ludzie mogą zmienić zdanie lub w rzadkich przypadkach mogą wystąpić błędy produkcyjne. W takim przypadku, klient ma do dyspozycji następujące opcję:

WYMIANA LUB ZWROT

Marcoo zapewnia bezpłatne zwroty w Polsce w ciągu 30 dni od zakupu z marcoowear.pl. Jeśli przedmiot jest nienoszony, nowy i ma wszystkie przywieszone metki, możesz go wymienić lub zwrócić a my zwrócimy Ci pieniądze w ciągu 30 dni.

Niezależnie od tego, czy chcesz wymianę czy zwrot pieniędzy, proces jest taki sam. Oto, co musisz zrobić:

JEŚLI JESTEŚ ZAREJESTROWANY NA NASZEJ STRONIE:

Aby wykonać zwrot/wymianę – zaloguj się na naszej stronie, kliknij historię zamówień i wybierz odpowiedni produkt, kliknij  „Zwróć ten element” i wypełnij formularz internetowy. Po zakończeniu postępuj zgodnie z instrukcjami, aby wysłać paczkę.

JEŚLI WYKONUJESZ TEN PROCES JAKO GOŚĆ:

Wypełnij tutaj formularz zwrotów. Po zakończeniu postępuj zgodnie z instrukcjami, aby wysłać przedmiot z powrotem.

KIEDY OTRZYMAM ZWROT PIENIĘDZY?

Zwrot zostanie wypłacony tą samą metodą płatności, która została użyta do zakupu w ciągu około 30 dni, w zależności od banku.
Pamiętaj:

Marcoo zastrzega sobie prawo do odrzucenia zwrotów wysłanych lub zgłoszonych po upływie limitu czasu zwrotu lub elementów, które nie są w takim samym stanie, w jakim zostały odebrane.

Adres do wysyłki w przypadku zwrotów, wymiany lub reklamacji:
Marcoowear Polska
Zebrzydowice 468
34-130 Kalwaria Zebrzydowska