Darmowa wysyłka powyżej 450zł

REJESTRACJA

Rejestrując się przy pomocy Marcoo, będziesz mógł przeglądać, śledzić i zarządzać swoimi zamówieniami, również w przypadku zwrotu lub wymiany zamówienia.

Twoje dane dotyczące płatności będą przechowywane na naszym bezpiecznym serwerze, dzięki czemu sprawdzenie statusu będzie szybkie i bardzo proste.

Możesz również zrobić u nas zakupy jako gość, co oznacza, że nie musisz zakładać konta na naszej stronie, aczkolwiek jeśli chcesz zwrócić lub wymienić produkt, musisz wypełnić specjalny formularz zwrotu.

BEZPIECZNE PROCESY PŁATNOŚCI

Nie przechowujemy danych karty kredytowej oraz nie udostępniamy danych klientów żadnym stronom trzecim.

Marcoo akceptuje następujące formy płatności:

  • PAY PAL ,
  • PAY U
  • VISA ,
  • AMERICAN EXPRESS ,
  • MAESTRO ,
  • MASTER CARD ,

ZMIANA LUB ANULACJA ZAMÓWIENIA:

Jeśli masz jakiekolwiek obawy dotyczące zamówienia, które już złożyłeś, skontaktuj się z obsługą klienta – info@marcoowear.com. Pamiętaj, że po złożeniu zamówienia w Marcoo nie możesz go zmienić ani anulować. Skorzystaj z naszej 30-dniowym okresie zwrotów, aby wysłać do nas niechciane produkty i je wymienić lub otrzymać zwrot pieniędzy.

POTWIERDZENIE ZAMÓWIENIA

Otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem, że otrzymaliśmy Twoje zamówienie. Jeśli masz problem z przetworzeniem płatności online lub nie masz pewności, czy płatność zakończyła się powodzeniem, wyślij e-mail do działu obsługi klienta – info@marcoowear.com

Wszystkie płatności dokonywane za pośrednictwem strony internetowej Marcoo są szyfrowane przy użyciu bezpiecznej technologii, a dane Twojej karty nie są przechowywane ani widoczne dla pracowników Marcoo.

Marcoo wysyła zamówienia tylko w dni robocze. Dni robocze od poniedziałku do piątku, należy o tym pamiętać podczas składania zamówienia w weekend.

Wszystkie ceny na stronie internetowej Marcoo.pl są podane w polskich złotych.