Darmowa wysyłka powyżej 450zł

O początkach Marcoo

„Po kilku sezonach zdecydowałem się zmienić mój stary rower na profesjonalną maszynę”, kupiłem starannie dobrany rower i znalazłem lokalny klub kolarski. Kiedy dołączyłem do zespołu, zauważyłem, że każdy jest tutaj wyjątkowy. Niektórzy noszą wysokiej jakości odzież kolarską, inni nie. Niestety brytyjska pogoda nie zawsze jest zbyt pomocna, więc po kilku godzinach jazdy na rowerze przemakamy i jest nam zimno. Wówczas stało się dla mnie oczywiste, że ludzie, którzy wydają więcej pieniędzy i czasu na szukanie oraz kupowanie strojów kolarskich, czują się znacznie lepiej podczas jazdy.

Po wielu dyskusjach ze znajomymi z branży – wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że kolarze, którzy aktywnie trenują w wielu krajach, mają wspólny nierozwiązany problem z odzieżą. Zacząłem badać i obserwować firmy, które próbują rozwiązać tę sprawę związaną z pogodą ale i nie tylko.

Okazało się, że jakość i cena nie zawsze idą w parze. Nie zrozum mnie źle. Liczba firm które się tym zajmują jest naprawdę duża, niektóre z nich mają odzież wysokiej jakości, inne mają dobrą obsługę klienta, inne mają wrażliwość na design i kreatywność. Istnieje jednak ogromny potencjał i potrzeba organizacji o większej empatii dla dzisiejszych kolarzy. To sprawiło, że pomyślałem, że muszę stworzyć produkt, który będzie jednocześnie funkcjonalny, stylowy i niedrogi!!!

Nasz zespół robi wszystko, co w naszej mocy, aby koszulka kolarska i spodenki były idealne i przystępne cenowo. Obniżamy nieefektywne koszty rozwiązań, które nie są wystarczająco dobre. Inwestujemy ciągle znaczne środki i wkładamy wiele wysiłku w badania, aby osiągnąć najlepszy możliwy rezultat. W ciągu ostatniego roku nasz zespół odwiedził różne części Europy, które są znane z wysokiej jakości produktów i producentów odzieży dla kolarzy. W tym Niemcy, gdzie byliśmy częścią wystawy Eurobike zdobywając więcej wiedzy o najnowszych technologiach i wiadomościach branżowych. We Włoszech, gdzie znaleźliśmy stałych i solidnych producentów tekstyliów. Polska zaoferowała nam niezawodną fabrykę szycia, która produkuje produkty najwyższej jakości. Pod koniec sezonu cieszyliśmy się podczas Performance Days w Monachium, gdzie mogliśmy porozmawiać z ludźmi z naszej branży.

Po naszych wszystkich staraniach chcemy, abyś wiedział, że Marcoo jest Twoją firma. Wszystko, co robimy, to tworzenie lepszych rozwiązań aby Twoje wrażenia podczas jazdy rowerem oraz korzystania z naszych ubrań były na najwyższym poziomie. Chcielibyśmy, abyś poczuł, że w końcu znalazłeś swoją najlepszą markę odzieży kolarskiej. Nie chcemy, abyś po zakończeniu jazdy w naszych ubraniach przeszedł do kogoś innego. Dlatego dbamy o Twoją opinię i chętnie słuchamy tego, co robimy dobrze, a co powinniśmy poprawić. Mamy silne wartości i cele, które napędzają nasz cały zespół:

  • Wysoka jakość
  • Wizja długoterminowej współpracy z klientem
  • Najwyższy poziom obsługi klienta
  • Interesujący blog z wiadomościami i przydatnymi artykułami
  • Ogromna ilość badań w kierunku naszego rozwoju
  • Odpowiedzialność za środowisko naturalne

Teraz w końcu przekazujemy wam naszą klasyczną kolekcję startową. Prosto z fabryki Marcoo do domu. Mamy nadzieję, że spodobają Ci się nasze produkty i wrócisz po kolejne. Nie możemy się doczekać, aby przedstawić Wam naszą kolejną kolekcję kolarską, która będzie znacznie większa i lepsza?